Pánský náramek s textem - Beads - tygří oko/černá

Elegantní personalizovaný pánský náramek s korálky z minerálu tygří oko. Tygří oko je minerál charakteristický černou barvou s hnědými proužky, u některých kousků mohou být tyto proužky zbarveny i do mírně nažloutlé, či červené barvy. Na tubus z chirugické oceli Vám rádi vygravírujeme krátký text, iniciály, či jakýkoliv symbol, dle Vašeho přání a to na obě strany bezplatně. Šperk Vám odešleme v luxusním dárkovém balení. Pánský náramek jednoduše nasadíte díky elastické gumě, bude tak perfektně sedět na ruce.

DODÁNÍ VČ. GRAVÍROVÁNÍ: 2-5 pracovních dnů.

DÁREK - GRAVÍROVÁNÍ ZDARMA: Vyberte si z nabízeného vzhledu gravírování, nebo vlastní text ke gravírování (max. 14 znaků na jednu stranu), vyplňte do kolonky níže. Více informací o gravírování naleznete ZDE.

VELIKOST NÁRAMKU: 20,5 cm (guma se dá roztáhnout).

ZVOLTE VZHLED PÍSMA:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.6.2024 3.6.2024 3.6.2024 3.6.2024 Zvolte variantu
790 Kč
Pánský náramek s textem - Beads - tygří oko/černá
darkove baleni
Luxusní dárkové balení v hodnotě 190 Kč ZDARMA
Šperk Vám dodáme v nádherném dárkovém balení.
Dodání do 3-4 pracovních dnů
Dodání do 3-4 pracovních dnů
Expresní výroba a rychlé odeslání.
Gravírování na šperk ZDARMA
Gravírování na šperk ZDARMA
Opatřete šperk vlasním textem, symbolem a vytvořte z něj originální kousek.
Šperky z kvalitní chirurgické oceli
Skvělé zpracování
Minimalistický design a kvalitní výroba z odolné chirurgické oceli.

Pánský náramek je osazen korálky vyrobenými z tygřího oka. Zde je pár zajímavostí:

  1. Přírodní klenot: Tygří oko je kámen s jedinečnými proužky hnědé, žluté a zlaté barvy, které připomínají oko tygra. Jeho hladký povrch a jasně definované pruhy ho činí vizuálně atraktivním.
  2. Ochrana a bezpečí: Tygří oko je často považováno za kámen ochrany. Jeho energie může pomáhat vytvářet ochranný štít kolem nositele, posilovat sebevědomí a přinášet pocit bezpečí v nejistých situacích.
  3. Síla a vytrvalost: Tento kámen je spojován s energií síly a vytrvalosti, která může posilovat odhodlání a vytrvalost v dosahování cílů. Jeho pevná energie může podporovat vytrvalost a odolnost vůči překázkám.
  4. Jasnost a vize: Tygří oko může podporovat jasnost myšlení a posilovat intuici. Jeho energie může pomáhat přinášet jasnost a rozhodnost do situací, kde je potřeba strategického myšlení a plánování.
  5. Bodrost a vitalita: Tento kámen je spojován s energií vitalizace a obnovy. Jeho podpora přirozené životní energie může přinášet pocit svěžesti a revitalizace, což pomáhá udržovat vitalitu a životní sílu.
  6. Spojení s přírodou: Tygří oko je často spojováno s energií přírody a země. Jeho spojení s divokou energií tygra může přinášet pocit propojení s přírodními cykly a sílami, což pomáhá udržovat rovnováhu a harmonii.

Tyto vlastnosti dělají z tygřího oka fascinující kámen pro výrobu šperků, které nejen krásně ozdobí, ale také mohou posílit sebevědomí a přinést sílu a ochranu do každodenního života.

 

JAK ZADAT GRAVÍROVÁNÍ?

1. KROK: Zvolte font písma ze 4 nabízených vzhledů.

2. KROK: Zvolte motiv gravírování z jednoho z připravených návrhů, nebo zatrhněte "Vlastní text nebo obrázek" pro gravírování vlastního textu.

Pozn.: Na tento šperk nelze z důvody malé plochy gravírovat vlastní obrázek.

4. KROK: Vložte text pro gravírování do červené kolonky, nahraďte jméno, datum, či iniciály z připravených návrhů těmi, které chcete vygravírovat. Např. zatrhnete gravírování dvou jmen Pavel/Martina a do kolonky pro gravírování poté napíšete "Jan a Marie". Do této kolonky můžete napsat taktéž vlastní text a to do délky až 14 znaků. 

5. KROK: Odešlete objednávku a očekávejte do pár dnů objednávku. :-)

font

DETAILNÍ POPIS:

 font

DETAILNÍ POPIS:

Materiál: Chirurgická ocel 316L, minerál tygří oko

Barva: Černo-hnědo/červená/černá

Průměr tubusu: 15x7 mm

Průměr korálku: 8 mm

Délka náramku: 20,5 cm (gumička se roztahuje).

Určeno pro: muži

Prostor pro gravírování: cca 18x4 mm  (vhodné pro krátký text, datum, symbol či iniciály)

Doba dodání včetně gravírování: cca 2-5 pracovních dnů